Tum Tum Termos Obiadowy dla Dzieci 300ml Lis Felicity

89,00 zł

Termos obiadowy dla dzieci Tum Tum sprawi, że posiłki Twojego malucha pozostaną na dłużej ciepłe lub zimne, bo idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych potraw. Termos utrzyma temperaturę gorących dań do 5 godzin, a zimnych nawet do 7 godzin.

Produkt dostępny

  Polityka bezpieczeństwa

Twoje dane są u nas bezpieczne. Sprawdź szczegóły na stronie polityki prywatności.

  Zasady dostawy

Darmowa dostawa od 199zł. Zamówienia do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia.

  Zasady zwrotu

Masz możliwość zwrotu większości towarów do 14 dni od zamówienia. Sprawdź szczegóły.

Opis produktu

Tum Tum Termos Obiadowy dla Dzieci Lis Felicity

Termos obiadowy dla dzieci Tum Tum sprawi, że posiłki Twojego malucha pozostaną na dłużej ciepłe lub zimne, bo idealnie nadaje się zarówno do gorących, jak i zimnych potraw. Możesz w nim zamknąć makaron, ryż, zupę, sałatkę, czy przygotowany wcześniej pokarm dla niemowlaka. Termos utrzyma temperaturę gorących dań do 5 godzin, a zimnych nawet do 7 godzin.

Termos obiadowy Tum Tum ma łatwą do otwierania pokrywę. Zaprojektowano ją tak, aby wspierała malucha w samodzielnym otwieraniu i zamykaniu. Dodatkowo do termosu dla dzieci Tum Tum dołączony jest magnetyczny łyżkowidelec. Przylega on do ścianek wykonanego ze stali nierdzewnej termosu, gdy nie jest akurat  używany.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Wolny od ftalanów i BPA. Testowany zgodnie z europejskimi normami.  
 
Cechy:
- utrzymuje temperaturę gorących dań do 5 godzin, a zimnych – do 7,
- z łatwą do otwierania przez dzieci pokrywą,
- w zestawie z magnetycznym łyżkowidelcem,
- produkt wolny od BPA i ftalanów,
- testowany zgodnie z europejskimi normami.
 
Pojemność: 300 ml

Użytkowanie:
- można myć w zmywarce, choć zaleca się mycie ręczne.

Wiek: 12 miesięcy +

Tum Tum to wyrazisty design dla najmłodszych! Brytyjska marka stworzona przez rodziców, którzy obserwując potrzeby własnych dzieci, stworzyli produkty ułatwiające i uprzyjemniające maluchom spożywanie posiłków. Wytrzymałe, wygodne i praktyczne naczynia dla najmłodszych cieszą oko radosnymi kolorami i wzorami. Dzięki nim posiłki stają się prawdziwą przyjemnością!