• Obecnie brak na stanie

Mom's Care Tukado piszczek

31,99 zł

Tukado piszczek od Mom's Care to mięciutka, kontrastowa zabawka przeznaczona dla dzieci od narodzin, aby wspierać ich rozwój sensoryczny, stymulując zmysł wzroku, słuchu i dotyku. 

Obecnie brak na stanie

  Polityka bezpieczeństwa

Twoje dane są u nas bezpieczne. Sprawdź szczegóły na stronie polityki prywatności.

  Zasady dostawy

Darmowa dostawa od 199zł. Zamówienia do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia.

  Zasady zwrotu

Masz możliwość zwrotu większości towarów do 14 dni od zamówienia. Sprawdź szczegóły.

Opis produktu

Tukado piszczek od Mom's Care to mięciutka, kontrastowa zabawka przeznaczona dla dzieci od narodzin, aby wspierać ich rozwój sensoryczny, stymulując zmysł wzroku, słuchu i dotyku. W jednej zabawce zawarto cały komplet doznań, dostosowany specjalnie do potrzeb Twojego dziecka. Do uszycia piszczków użyto certyfikowanych tkanin o różnej strukturze. Dzięki temu dziecko poznaje świat i rozwija zmysł dotyku. Aby zmysł wzroku i prawidłowe postrzeganie barw rozwijały się prawidłowo, zastosowano mocno kontrastujące ze sobą kolory.

W główce Tukado znajduje się mała piszczałka. Jej donośny ale przyjemny dla dziecka dźwięk skupia jego uwagę i stymuluje zmysł słuchu. Dodatkowo kolorowe metki zachęcają malucha do ćwiczenia dłoni i małej motoryki.

Piszczek Tukado od Mom's care pomoże Ci w:

  • rozwoju małych umiejętności motorycznych
  • stymulacji zmysłów: wzroku, słuchu i dotyku
  • integracji sensorycznej: reagowanie na bodźce

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców nagrodzonych certyfikatem: „Przyjazny dla człowieka” i „Bezpieczny dla dziecka”. W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.

  • Rozmiar:  cm
  • Grupa wiekowa: dla dzieci 0+
  • Surowiec: bawełna frotte, metki
  • Kraj pochodzenia: Polska